Σχεδιαστές » » Κιτρο « Ομάδες

Orange Blossom Petal 1000 Flowers για γυναίκες και άνδρες

Orange Blossom Petal 1000 Flowers για γυναίκες και άνδρες

κίτρινο φλόραλ
Orange Blossom Petal 1000 Flowers για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Orange Blossom Petal από 1000 Flowers είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Orange Blossom Petal κυκλοφόρησε το έτος 2016. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jessica Buchanan. Το άρωμα περιέχει άνθη πορτοκαλιάς, νερόλι, φύλλα λεμονιάς, Πετιτ γκρέιν, Περγαμόντο, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, νότες πρασίνου και βρύα δριός.

άνθη πορτοκαλιάς νερόλι φύλλα λεμονιάς Πετιτ γκρέιν Περγαμόντο γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ νότες πρασίνου βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Orange Blossom Petal by 1000 Flowers.

Orange Blossom Petal Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με 1000 Flowers Orange Blossom Petal fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με 1000 Flowers Orange Blossom Petal, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Orange Blossom Petal by 1000 Flowers. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Orange Blossom Petal by 1000 Flowers αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Bath and Body Works Hello Sugar! Salvatore Ferragamo Tuscan Soul L`Erbolario Bergamot Jardin de France Citron vert Jo Malone Grapefruit Gendarme Carriere Penhaligon`s Eau de Cologne Love & Toast Gin Blossom Atkinsons Gold Medal Detaille Cherubin Gump`s Baroque Pearl Rituals No. 01 Ginger Essence & White Tea