Σχεδιαστές » » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Pink Pepper Wood 1000 Flowers για γυναίκες και άνδρες

Pink Pepper Wood 1000 Flowers για γυναίκες και άνδρες

απαλό πικάντικο
Pink Pepper Wood 1000 Flowers για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Pink Pepper Wood από 1000 Flowers είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Pink Pepper Wood κυκλοφόρησε το έτος 2016. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jessica Buchanan. Το άρωμα περιέχει ροζ πιπέρι, Περγαμόντο, Κυπαρίσσι, Γεράνι, θυμίαμα, Κέδρος, σαφράν, σανδαλόξυλο, πατσουλί και λάβδανο.

ροζ πιπέρι Περγαμόντο Κυπαρίσσι Γεράνι θυμίαμα Κέδρος σαφράν σανδαλόξυλο πατσουλί λάβδανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pink Pepper Wood by 1000 Flowers.

Pink Pepper Wood Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με 1000 Flowers Pink Pepper Wood fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με 1000 Flowers Pink Pepper Wood, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pink Pepper Wood by 1000 Flowers. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pink Pepper Wood by 1000 Flowers αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Burberry Burberry Men Lanvin Oxygene Homme Byredo Gypsy Water Lise Watier Neiges pour Homme Avon Unscripted Nasomatto Absinth Rochas Reflets d`Eau de Rochas Pour Homme Bruno Banani Scent From Heaven Smell Bent Felix Navidad Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria Liz Claiborne Lucky You Laurence Dumont Eau de Cologne - Cologne