Σχεδιαστές » » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Rose Cassis Paradis 1000 Flowers για γυναίκες και άνδρες

Rose Cassis Paradis 1000 Flowers για γυναίκες και άνδρες

Rose Cassis Paradis 1000 Flowers για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Rose Cassis Paradis από 1000 Flowers είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Rose Cassis Paradis κυκλοφόρησε το έτος 2016. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jessica Buchanan. Το άρωμα περιέχει Φραγκοστάφυλλο, Φύλλα κληματαριάς, αχλάδι, Μάνγκο, βατόμουρο, Κέδρος, Βέτιβερ και τριαντάφυλλο.

Φραγκοστάφυλλο Φύλλα κληματαριάς αχλάδι Μάνγκο βατόμουρο Κέδρος Βέτιβερ τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rose Cassis Paradis by 1000 Flowers.

Rose Cassis Paradis Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με 1000 Flowers Rose Cassis Paradis fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με 1000 Flowers Rose Cassis Paradis, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rose Cassis Paradis by 1000 Flowers. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rose Cassis Paradis by 1000 Flowers αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Avon Be ... Kissable! Juicy Couture Juicy Couture Laura Biagiotti Aqua di Roma Rochas Reflets d'Eau de Rochas Guerlain Aqua Allegoria Figue - Iris Indult Manakara Women Secret W`eau Garden Aquolina Tweety Vera Wang Rock Princess Amway Wistful Coach Coach Poppy Henri Bendel Orange Blossom & Jasmine