Σχεδιαστές » » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Citadin 10th Avenue Karl Antony για άνδρες

Citadin 10th Avenue Karl Antony για άνδρες

Citadin από 10th Avenue Karl Antony είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Λεβάντα, δεντρολίβανο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Κέδρος και φασκόμηλο; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, σπόρος Τόνκα, βρύα και Μόσχος.

Περγαμόντο Λεβάντα δεντρολίβανο λεμόνι

τριαντάφυλλο Κέδρος φασκόμηλο

Βανίλια σπόρος Τόνκα βρύα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Citadin by 10th Avenue Karl Antony.

Citadin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με 10th Avenue Karl Antony Citadin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με 10th Avenue Karl Antony Citadin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Citadin by 10th Avenue Karl Antony. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Citadin by 10th Avenue Karl Antony αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Avon His Story Giorgio Beverly Hills Wings for Men Givenchy Les Parfums Mythiques - Xeryus Acqua di Biella Bursch Paco Rabanne Tenere Histoires de Parfums 1725 Geo. F. Trumper Skye Lorenzo Villoresi Wild Lavender Alain Delon Samourai 47 True Religion True Religion Men N10Z Intense TEN by Intense Azzaro Azzaro pour Homme Bois Precieux