Σχεδιαστές » » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Oceana Blue 10th Avenue Karl Antony για άνδρες

Oceana Blue 10th Avenue Karl Antony για άνδρες

Oceana Blue από 10th Avenue Karl Antony είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ, Μανταριν ορανζ και άρκευθος; οι μεσαίες νότες είναι δεντρολίβανο, πιπέρι και Παλλισανδρος; οι νότες της βάσης είναι λευκός μόσχος, θυμίαμα και βρύα δριός.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ Μανταριν ορανζ άρκευθος

δεντρολίβανο πιπέρι Παλλισανδρος

λευκός μόσχος θυμίαμα βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oceana Blue by 10th Avenue Karl Antony.

Oceana Blue Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με 10th Avenue Karl Antony Oceana Blue fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με 10th Avenue Karl Antony Oceana Blue, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oceana Blue by 10th Avenue Karl Antony. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oceana Blue by 10th Avenue Karl Antony αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Paris Hilton Paris Hilton for Men Il Profvmo Touaregh Jeanne Arthes Cobra for Him Version Inedite Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Iris Sauvage Fred Hayman 273 Indigo for Men Olivier Durbano Turquoise Victorinox Swiss Army Swiss Army Il Profvmo Osmo Scents Vetiver de Java Pal Zileri Collezione Privata Colonia Purissima Kenzo Kenzo Homme  Boisee Ortigia Sicilia Coral Shell Fragonard Beau Gosse