Σχεδιαστές » » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Power by 50 Cent 50 Cent για άνδρες

Power by 50 Cent 50 Cent για άνδρες

Power by 50 Cent 50 Cent για άνδρες Βίντεο
Power by 50 Cent 50 Cent για άνδρες Εικόνες

Power by 50 Cent από 50 Cent είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Power by 50 Cent κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Harry Fremont. Οι νότες κορυφής είναι Πετιτ γκρέιν, πιπέρι και Αρτεμισία; οι μεσαίες νότες είναι νότες ξύλων, κόλιανδρος και μοσχοκάρυδο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, βρύα δριός και Μόσχος.

Πετιτ γκρέιν πιπέρι Αρτεμισία

νότες ξύλων κόλιανδρος μοσχοκάρυδο

πατσουλί βρύα δριός Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Power by 50 Cent by 50 Cent.

Power by 50 Cent Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με 50 Cent Power by 50 Cent fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με 50 Cent Power by 50 Cent, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Power by 50 Cent by 50 Cent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Power by 50 Cent by 50 Cent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Aramis Aramis Life My Summer Gendarme 7 Sinful Scents Rage O Boticario Connexion Smell Bent Elf-Fulfilling Prophecy The Party The Ten Party 1986 Carolina Herrera Herrera for Men Refreshing Ginger Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli Esme Rene Adam's Secret Fragonard Mensonge Lord`s Jester Dionysus Nejma Puro Mansfield Antonio De Curtis