Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Sea Musk ASAMA Perfumes για γυναίκες και άνδρες

Sea Musk ASAMA Perfumes για γυναίκες και άνδρες

Sea Musk ASAMA Perfumes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Sea Musk ASAMA Perfumes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Sea Musk από ASAMA Perfumes είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Sea Musk κυκλοφόρησε το έτος 2015. Η νότα κορυφής είναι Μόσχος; οι μεσαίες νότες είναι νότες ξύλων, Βανίλια και Μόσχος; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

Μόσχος

νότες  ξύλων Βανίλια Μόσχος

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sea Musk by ASAMA Perfumes.

Sea Musk Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με ASAMA Perfumes Sea Musk fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με ASAMA Perfumes Sea Musk, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sea Musk by ASAMA Perfumes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sea Musk by ASAMA Perfumes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Divine L'Homme de Coeur Christian Dior Fahrenheit D`Orsay Le Nomade Salvatore Ferragamo Incanto Pour Homme Escentric Molecules Molecule 01 Ghost Ghost Deepest Night Paul Smith Paul Smith Men Guerlain Vetiver Pour Elle Serge Lutens Bois de Violette Sonoma Scent Studio Egyptian Musk Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 CnR Create Leo for Men