Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Fierce Abercrombie & Fitch για άνδρες

Fierce Abercrombie & Fitch για άνδρες

Το είχα : 1 Το θέλω: 1

Fierce Abercrombie & Fitch για άνδρες Εικόνες Fierce Abercrombie & Fitch για άνδρες Εικόνες Fierce Abercrombie & Fitch για άνδρες Εικόνες

Fierce από Abercrombie & Fitch είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Fierce κυκλοφόρησε το έτος 2002. Fierce έχει δημιουργηθεί από Christophe Laudamiel και Bruno Jovanovic. Οι νότες κορυφής είναι Πετιτ γκρέιν, Κάρδαμο, λεμόνι, πορτοκάλι και έλατο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, δεντρολίβανο, τριαντάφυλλο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος, βρύα δριός και Ροδόξυλο Βραζιλίας.

Πετιτ γκρέιν Κάρδαμο λεμόνι πορτοκάλι έλατο

γιασεμί δεντρολίβανο τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας

Βέτιβερ Μόσχος βρύα δριός Ροδόξυλο Βραζιλίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fierce by Abercrombie & Fitch.

Fierce Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Abercrombie & Fitch Fierce fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Abercrombie & Fitch Fierce, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fierce by Abercrombie & Fitch. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fierce by Abercrombie & Fitch αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Man Van Cleef & Arpels Tsar Ralph Lauren Polo Explorer Cereus Cereus No.5 Azzaro Silver Black Guepard Guepard for Man Victorinox Swiss Army Swiss Army Altitude Creed Windsor Borsalino Cologne Intense Roxana Illuminated Perfume Sierra Bella Bellissima Perfect Man Cale Fragranze d’Autore Mistero