Σχεδιαστές » A » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Beleza Abinoam για γυναίκες και άνδρες

Beleza Abinoam για γυναίκες και άνδρες

Beleza από Abinoam είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Beleza κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Henri Bendel. Το άρωμα περιέχει σανδαλόξυλο, Μόσχος, ορχιδέα και βανίλια Ταϊτης.

σανδαλόξυλο Μόσχος ορχιδέα βανίλια Ταϊτης

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Beleza by Abinoam.

Beleza Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Abinoam Beleza fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Abinoam Beleza, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Beleza by Abinoam. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Beleza by Abinoam αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Comptoir Sud Pacifique Vanille Pitahaya Jette Joop By Night Jette Celine Fever Guerlain La Petite Robe Noire Demeter Fragrance Jelly Belly Hot Fudge Sundae Voluspa Cafe Petite Yves Rocher Vanille Alyssa Ashley Vanilla Laurence Dumont Tendre Madeleine Laurence Dumont Vanille Bourbon Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Mazzolari Alessandro