Σχεδιαστές » A » Δερμα « Ομάδες

1869 Eau de Parfum Acca Kappa για άνδρες

1869 Eau de Parfum Acca Kappa για άνδρες

1869 Eau de Parfum Acca Kappa για άνδρες Εικόνες

1869 Eau de Parfum από Acca Kappa είναι ένα Δερμα άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Γεράνι και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι φύλλα βιολέτας, ίριδα, δέρμα και Δάφνη; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Βανίλια, θυμίαμα, λάβδανο και Βέτιβερ.

Γεράνι Κάρδαμο

φύλλα βιολέτας ίριδα δέρμα Δάφνη

Κεχριμπάρι Βανίλια θυμίαμα λάβδανο Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 1869 Eau de Parfum by Acca Kappa.

1869 Eau de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Acca Kappa 1869 Eau de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Acca Kappa 1869 Eau de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 1869 Eau de Parfum by Acca Kappa. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 1869 Eau de Parfum by Acca Kappa αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Alford & Hoff Alford & Hoff Diesel Only The Brave by Bunka Ayala Moriel Rebellius Serge Lutens Boxeuses Guerlain Cuir Beluga Halston Halston Z14 CB I Hate Perfume In The Library Acca Kappa 1869 Geo. F. Trumper Spanish Leather Cologne Chanel Cuir de Russie Adidas Adidas Dare Boadicea the Victorious Agarwood Collection Intricate