Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Calycanthus Acca Kappa για γυναίκες

Calycanthus Acca Kappa για γυναίκες

Calycanthus Acca Kappa για γυναίκες Εικόνες Calycanthus Acca Kappa για γυναίκες Εικόνες Calycanthus Acca Kappa για γυναίκες Εικόνες

Calycanthus από Acca Kappa είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Calycanthus κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, γρασίδι και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Kαλύκανθος, Κυκλάμινο και παιώνια; οι νότες της βάσης είναι ροδάκινο , άνθη πορτοκαλιάς, μέλι και Μόσχος.

Περγαμόντο γρασίδι νερόλι

γιασεμί Kαλύκανθος Κυκλάμινο παιώνια

ροδάκινο άνθη πορτοκαλιάς μέλι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Calycanthus by Acca Kappa.

Calycanthus Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Acca Kappa Calycanthus fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Acca Kappa Calycanthus, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Calycanthus by Acca Kappa. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Calycanthus by Acca Kappa αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Hot Couture Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Rose Histoires de Parfums 1876 Durance en Provence Ancian Rosa Penhaligon`s Ellenisia Philosophy Baby Grace Compagnia Delle Indie Oceania Tiare Blossom Le Couvent des Minimes Fleur d`Oranger Alberta Ferretti Alberta Ferretti DSH Perfumes Eau de Vie (Lavender 1; Natural) Gabriela Sabatini Magnetic Nazareno Gabrielli Nazareno