Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Cedro Acca Kappa για άνδρες

Cedro Acca Kappa για άνδρες

Cedro από Acca Kappa είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Cedro κυκλοφόρησε το έτος 1999. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, Πετιτ γκρέιν και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Κάρδαμο, γαρίφαλο και φασκόμηλο; η νότα της βάσης είναι Κέδρος.

λεμόνι Πετιτ γκρέιν Περγαμόντο

Κάρδαμο γαρίφαλο φασκόμηλο

Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cedro by Acca Kappa.

Cedro Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Acca Kappa Cedro fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Acca Kappa Cedro, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cedro by Acca Kappa. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cedro by Acca Kappa αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Prive Vetiver Babylone Etro Magot Guerlain Brume d'Automne Antonio Puig Quorum Luciano Soprani Soprani Uomo Le Labo Bergamote 22 Smell Bent Felix Navidad Parfums Berdoues 1902 Vetiver D.S. & Durga Cowboy Grass s.Oliver Superior D.S. & Durga Foxhunt Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis