Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Giallo Elicriso Acca Kappa για άνδρες

Giallo Elicriso Acca Kappa για άνδρες

aquatic

Giallo Elicriso από Acca Kappa είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Kίτρο, Υδάτινες νότες και φύλλο βιολέτας; οι μεσαίες νότες είναι πιπέρι λευκό, αθάνατο και μοσχοκάρυδο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, Βέτιβερ και Βενζόη.

Kίτρο Υδάτινες νότες φύλλο βιολέτας

πιπέρι λευκό αθάνατο μοσχοκάρυδο

Κέδρος Βέτιβερ Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Giallo Elicriso by Acca Kappa.

Giallo Elicriso Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Acca Kappa Giallo Elicriso fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Acca Kappa Giallo Elicriso, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Giallo Elicriso by Acca Kappa. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Giallo Elicriso by Acca Kappa αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Balenciaga Ho Hang Ermenegildo Zegna Z Zegna Tom Ford Tom Ford for Men Extreme Breil Milano Breil Milano Fragrance for Man Aramis Havana Reserva Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Silver Words Kanabeach Kanabeach Homme Bijan Bijan VIP Jack Black Jack Black Signature Cinq Mondes Rituel de Java Krigler America One 31 The Fragrance Design Studio No. 20