Σχεδιαστές » A » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Giardino Segreto Acca Kappa για γυναίκες

Giardino Segreto Acca Kappa για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Giardino Segreto από Acca Kappa είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, κόλιανδρος και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, γιασεμί, γαρίφαλο και ρόδο Γαλλίας; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Βέτιβερ Αϊτής, σανδαλόξυλο, Κέδρος, Αμπρετη (Μολόχα), Βανίλια και Μόσχος.

ροζ πιπέρι κόλιανδρος Υλάνγκ Υλάνγκ

τριαντάφυλλο γιασεμί γαρίφαλο ρόδο Γαλλίας

πατσουλί Βέτιβερ Αϊτής σανδαλόξυλο Κέδρος Αμπρετη  (Μολόχα) Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Giardino Segreto by Acca Kappa.

Giardino Segreto Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Acca Kappa Giardino Segreto fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Acca Kappa Giardino Segreto, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Giardino Segreto by Acca Kappa. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Giardino Segreto by Acca Kappa αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Diesel Fuel For Life Femme Carven Monsieur Carven Sylvie No. 7 Germaine Monteil Royal Secret II Montale Aoud Shiny Le Labo Iris 39 Tauer Perfumes 08 Une Rose Chypree Ulric de Varens Varens essentiel Cassis Douceur Jean Patou L`Heure Attendue Marc de la Morandiere Sissi Avon Emprise Alviero Martini Urban Safari Woman