Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Glicine Acca Kappa για γυναίκες

Glicine Acca Kappa για γυναίκες

Glicine από Acca Kappa είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Glicine κυκλοφόρησε το έτος 2004. Το άρωμα περιέχει σανδαλόξυλο, Εσπεριδοειδή, Βανίλια, Εξωτικά Φρούτα και ουιστερία.

σανδαλόξυλο Εσπεριδοειδή Βανίλια Εξωτικά Φρούτα ουιστερία

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Glicine by Acca Kappa.

Glicine Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Acca Kappa Glicine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Acca Kappa Glicine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Glicine by Acca Kappa. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Glicine by Acca Kappa αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Alfred Sung Jewel Lalique Claire de Nilang Givenchy So Givenchy Bath and Body Works White Cherry Blossom L`Erbolario Lavanda Jardin de France Jasmine DSH Perfumes Dirty Rose Perry Ellis 360° Black for Women The Crown Perfumery Co. Crown Bouquet Ebba Los Angeles Miss Marisa Fleur Jean Patou Divine Folie Joya Shades of Dusk Starleaf