Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Glicine Acca Kappa για γυναίκες

Glicine Acca Kappa για γυναίκες

Glicine από Acca Kappa είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Glicine κυκλοφόρησε το έτος 2004. Το άρωμα περιέχει σανδαλόξυλο, Εσπεριδοειδή, Βανίλια, Εξωτικά Φρούτα και ουιστερία.

σανδαλόξυλο Εσπεριδοειδή Βανίλια Εξωτικά Φρούτα ουιστερία

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Glicine by Acca Kappa.

Glicine Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Acca Kappa Glicine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Acca Kappa Glicine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Glicine by Acca Kappa. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Glicine by Acca Kappa αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Vera Wang Truly Pink Perry Ellis Perry Ellis f Benetton Benetton Pure Sport Women Prince 3121 Jean Paul Gaultier Ma Dame Guerlain Aqua Allegoria Tiare Mimosa Princesse Marina De Bourbon Pink Princesse The Body Shop White Gardenia Franck Olivier White Touch Tsi-La Organic Fleur Sauvage Calvin Klein Eternity Summer 2010 Pascal Morabito Mon Classique