Σχεδιαστές » A » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Tilia Cordata Acca Kappa για γυναίκες και άνδρες

Tilia Cordata Acca Kappa για γυναίκες και άνδρες

Tilia Cordata από Acca Kappa είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Tilia Cordata κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Luca Maffei. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, νερόλι, Πετιτ γκρέιν και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι άνθη λάιμ (φιλύρας), μανόλια, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, Κεχριμπάρι, σπόρος Τόνκα και λευκός μόσχος.

Περγαμόντο νερόλι Πετιτ γκρέιν λεμόνι

άνθη λάιμ (φιλύρας) μανόλια γιασεμί τριαντάφυλλο

Κέδρος Κεχριμπάρι σπόρος Τόνκα λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tilia Cordata by Acca Kappa.

Tilia Cordata Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Acca Kappa Tilia Cordata fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Acca Kappa Tilia Cordata, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tilia Cordata by Acca Kappa. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tilia Cordata by Acca Kappa αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Celine Celine Sensual Summer Annick Goutal Eau de Camille Burberry Touch for Women Louis Feraud Louis Feraud Revlon Charlie White Esteban Passion Bresil Woods of Windsor Lily of the Valley Smell Bent Little Miss Panda D.S. & Durga Silent Grove Brooksfield Nuance Jo Malone Honeysuckle & Jasmine Jean Patou Vacances