Σχεδιαστές » A » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Virginia Rose Acca Kappa για γυναίκες

Virginia Rose Acca Kappa για γυναίκες

Virginia Rose από Acca Kappa είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Virginia Rose κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Luca Maffei. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Γεράνι, κρίνο της κοιλάδας και φύλλο τσαγιού; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και Ροδόξυλο Βραζιλίας.

γκρειπ φρουτ λεμόνι

τριαντάφυλλο Γεράνι κρίνο της κοιλάδας φύλλο τσαγιού

Κεχριμπάρι Ροδόξυλο Βραζιλίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Virginia Rose by Acca Kappa.

Virginia Rose Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Acca Kappa Virginia Rose fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Acca Kappa Virginia Rose, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Virginia Rose by Acca Kappa. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Virginia Rose by Acca Kappa αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Christian Lacroix Bazar Perry Ellis Perry Woman Givenchy Greenergy Givenchy Oblique Fast Forward Bath and Body Works Blushing Cherry Blossom Crabtree & Evelyn Lily of the Valley Tocca Florence Woods of Windsor Lily of the Valley Sarantis B.U. Wild Orlane Autour du Muguet Mary-Kate and Ashley Olsen Hamptons Style IKKS Ikks Woman