Σχεδιαστές » A » Αρωματικο « Ομάδες

White Moss Acca Kappa για γυναίκες και άνδρες

White Moss Acca Kappa για γυναίκες και άνδρες

White Moss Acca Kappa για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

White Moss από Acca Kappa είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. White Moss κυκλοφόρησε το έτος 1997. Οι νότες κορυφής είναι ιουνίπερος, λεμόνι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, Αλδεϋδες και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, λευκός μόσχος και Κέδρος.

ιουνίπερος λεμόνι Περγαμόντο

Λεβάντα Αλδεϋδες Κάρδαμο

Κεχριμπάρι λευκός μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about White Moss by Acca Kappa.

White Moss Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Acca Kappa White Moss fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Acca Kappa White Moss, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει White Moss by Acca Kappa. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για White Moss by Acca Kappa αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Kenzo KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Perry Ellis Portfolio Green for Men David & Victoria Beckham Instinct After Dark s.Oliver Love Man 2008 Caron Les Plus Belles Lavandes de Caron Mary Kay MK High Intensity Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Vetyver & Bergamot Stephanie de Saint-Aignan Li Altarelli Creative Universe Beth Terry Vita DSH Perfumes Bon Vivant CB I Hate Perfume Burning Leaves SSC Napoli Marek SSC Napoli