Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Jardin des Thes Acorelle για γυναίκες

Jardin des Thes Acorelle για γυναίκες

Jardin des Thes Acorelle για γυναίκες Εικόνες Jardin des Thes Acorelle για γυναίκες Εικόνες

Jardin des Thes από Acorelle είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, κύμινο και φύλλο βιολέτας; η νότα της βάσης είναι πατσουλί.

Λεβάντα Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι μέντα

ίριδα κύμινο φύλλο βιολέτας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jardin des Thes by Acorelle.

Jardin des Thes Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Acorelle Jardin des Thes fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Acorelle Jardin des Thes, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jardin des Thes by Acorelle. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jardin des Thes by Acorelle αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Men Bond No 9 Little Italy Elizabeth Arden Iced Green Tea Etienne Aigner Aigner Black Icedrops Avon Fire Me Up Aveda Aveda Men Pure-formance Aroma Spray Tocca Bianca Jo Malone Verbenas of Provence Illume Happiology Yuzu Mint Keiko Mecheri Taormine Bath and Body Works Citron Antonio Miro Colonia