Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Baraja Acqua di Biella για γυναίκες και άνδρες

Baraja Acqua di Biella για γυναίκες και άνδρες

Baraja Acqua di Biella για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Baraja Acqua di Biella για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Baraja Acqua di Biella για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Baraja από Acqua di Biella είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Baraja κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Maurizio Cerizza. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, λεμόνι και Κέδρος; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, κύμινο, ίριδα, Κανέλα και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί και Βέτιβερ.

λάιμ λεμόνι Κέδρος

μοσχοκάρυδο κύμινο ίριδα Κανέλα Κάρδαμο

Κεχριμπάρι πατσουλί Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Baraja by Acqua di Biella.

Baraja Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Acqua di Biella Baraja fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Acqua di Biella Baraja, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Baraja by Acqua di Biella. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Baraja by Acqua di Biella αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Hugo Boss Boss Bottled Davidoff Echo Tommy Hilfiger True Star Men Krizia Krizia Marc O`Polo Marc O`Polo Man 2006 Montale Aoud Lime Etro Benetroessere Raving Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Silver Words Jo Wood Organics Usiku Gianni Campagna Bespoke Cesare Paciotti Cesare Paciotti For Him