Σχεδιαστές » A » Αρωματικο « Ομάδες

Blu Mediterraneo Quercia Marina Acqua di Parma για γυναίκες και άνδρες

Blu Mediterraneo Quercia Marina Acqua di Parma για γυναίκες και άνδρες

θαλασσινό

Blu Mediterraneo Quercia Marina από Acqua di Parma είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Blu Mediterraneo Quercia Marina κυκλοφόρησε το έτος 1999. Το άρωμα περιέχει πλαγκτόν, μέντα, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Γαρύφαλλο.

πλαγκτόν μέντα Κέδρος της Βιρτζίνιας Γαρύφαλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Blu Mediterraneo Quercia Marina by Acqua di Parma.

Blu Mediterraneo Quercia Marina Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Acqua di Parma Blu Mediterraneo Quercia Marina fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Acqua di Parma Blu Mediterraneo Quercia Marina, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Blu Mediterraneo Quercia Marina by Acqua di Parma. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Blu Mediterraneo Quercia Marina by Acqua di Parma αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Benetton B. Clean Fresh Burberry Burberry Summer for Men Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 s.Oliver Love Man 2008 Etienne Aigner Aigner pour Homme Blue Emotion Collistar Benessere L`Erbolario Te Bianco Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger L`Occitane en Provence Organic Certified Lavender Fragrance Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Brilliant VI Parfums Berdoues Lavandula Vera D.S. & Durga Burning Barbershop