Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Essenza di Colonia Acqua di Parma για άνδρες

Essenza di Colonia Acqua di Parma για άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

Essenza di Colonia Acqua di Parma για άνδρες Εικόνες Essenza di Colonia Acqua di Parma για άνδρες Εικόνες Essenza di Colonia Acqua di Parma για άνδρες Εικόνες Essenza di Colonia Acqua di Parma για άνδρες Εικόνες Essenza di Colonia Acqua di Parma για άνδρες Εικόνες

Essenza di Colonia από Acqua di Parma είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Essenza di Colonia κυκλοφόρησε το έτος 2010. Το άρωμα περιέχει βετιβέρ, Πετιτ γκρέιν, Μόσχος, γιασεμί, νερόλι, πατσουλί, δεντρολίβανο, φασκόμηλο, Κεχριμπάρι, Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ, πορτοκάλι , Μανταριν ορανζ, τριαντάφυλλο, κρίνο της κοιλάδας, γαρίφαλο και βρύα δριός.

βετιβέρ Πετιτ γκρέιν Μόσχος γιασεμί νερόλι πατσουλί δεντρολίβανο φασκόμηλο Κεχριμπάρι Περγαμόντο γκρειπ φρουτ πορτοκάλι Μανταριν ορανζ τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας γαρίφαλο βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Essenza di Colonia by Acqua di Parma.

Essenza di Colonia Σχόλια Αρωμάτων

giannis_84
giannis_84

Όχι του γούστου μου..Και για να είμαι ειλικρινής, σε κανέναν απ' τους γύρω μου δεν άρεσε..Θύμιζε κάτι σαν θυμίαμα, λες και μόλις είχα βγει από εκκλησία..

Aug
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Acqua di Parma Essenza di Colonia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Acqua di Parma Essenza di Colonia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Essenza di Colonia by Acqua di Parma. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Essenza di Colonia by Acqua di Parma αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Donna Karan DKNY Men Azzaro Eau Belle D'Azzaro Nicolai Parfumeur Createur Cedrat Intense Il Profvmo Osmo Scents Citron Sauvage Demeter Fragrance Earl Grey Tea Fresh Citron de Vigne Strange Invisible Perfumes Fire and Cream Keiko Mecheri Scarlett Caswell Massey Verbena Illume Happiology Yuzu Mint Montgomery Taylor Paratus Keiko Mecheri Tarifa