Σχεδιαστές » A » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Iris Nobile Edizione Speziale Acqua di Parma για γυναίκες

Iris Nobile Edizione Speziale Acqua di Parma για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Iris Nobile Edizione Speziale από Acqua di Parma είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Iris Nobile Edizione Speziale κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ και Γλυκάνισο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, δρυς βρύα και Αμπρετη (Μολόχα).

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ Γλυκάνισο

ίριδα Υλάνγκ Υλάνγκ

πατσουλί δρυς βρύα Αμπρετη  (Μολόχα)

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Iris Nobile Edizione Speziale by Acqua di Parma.

Iris Nobile Edizione Speziale Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Iris Nobile Edizione Speziale by Acqua di Parma. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Iris Nobile Edizione Speziale by Acqua di Parma αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Guerlain Guerlain Chant d'Aromes Balenciaga Talisman Givenchy Amarige D'Amour Givenchy Ange ou Demon Tendre Molinard Une Histoire de Chypre Jil Sander Jil Sander Bath and Beauty Germaine Monteil Royal Secret Nicolai Parfumeur Createur Week End a Deauville Bruno Acampora Prima T DSH Perfumes Rose Vert O Boticario Accordes Harmonia The Organic Pharmacy Organic Glam Oriental Blossom