Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Iris Nobile Sublime Acqua di Parma για γυναίκες

Iris Nobile Sublime Acqua di Parma για γυναίκες

Iris Nobile Sublime Acqua di Parma για γυναίκες Εικόνες Iris Nobile Sublime Acqua di Parma για γυναίκες Εικόνες Iris Nobile Sublime Acqua di Parma για γυναίκες Εικόνες Iris Nobile Sublime Acqua di Parma για γυναίκες Εικόνες

Iris Nobile Sublime από Acqua di Parma είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Iris Nobile Sublime κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι ίρις της Τοσκάνης, Υλάνγκ Υλάνγκ, γιασεμί σαμπακ και άνθη πορτοκαλιάς; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, Σημύδα και ψευδοακακία.

Μανταριν ορανζ νερόλι

ίρις της Τοσκάνης Υλάνγκ Υλάνγκ γιασεμί σαμπακ άνθη πορτοκαλιάς

Κέδρος Σημύδα ψευδοακακία

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Iris Nobile Sublime by Acqua di Parma.

Iris Nobile Sublime Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Acqua di Parma Iris Nobile Sublime fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Acqua di Parma Iris Nobile Sublime, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Iris Nobile Sublime by Acqua di Parma. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Iris Nobile Sublime by Acqua di Parma αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gucci Eau de Gucci Christian Dior Dior Passage No.8 Yardley Pink Lace Shiseido Energizing Fragrance Victoria`s Secret Satin Rose de Mai Aroma M Geisha Blanche Molinard Les Fleurs: Fleur de Figuier Egofacto Poopoo Pidoo Pacifica Malibu Lemon Blossom Voluspa Tuberosa Agave Celine Dion Simply Chic Roger Vivier La Rose