Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Συπρε « Ομάδες

Profumo Eau de Parfum Acqua di Parma για γυναίκες

Profumo Eau de Parfum Acqua di Parma για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Profumo Eau de Parfum από Acqua di Parma είναι ένα Ξυλωδη Συπρε άρωμα για γυναίκες. Profumo Eau de Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Υλάνγκ Υλάνγκ και παιώνια; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο Βουλγαρίας και λάβδανο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, Βέτιβερ και πατσουλί.

Περγαμόντο Υλάνγκ Υλάνγκ παιώνια

γιασεμί τριαντάφυλλο Βουλγαρίας λάβδανο

Μόσχος σανδαλόξυλο Βέτιβερ πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Profumo Eau de Parfum by Acqua di Parma.

Profumo Eau de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Acqua di Parma Profumo Eau de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Acqua di Parma Profumo Eau de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Profumo Eau de Parfum by Acqua di Parma. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Profumo Eau de Parfum by Acqua di Parma αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Συπρε
Hermes Bel Ami Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Man Paco Rabanne XS Extreme Serge Lutens Santal Blanc Decleor Un Air de Java Diptyque Opone Trussardi Fresh Uomo Anya`s Garden Kaffir Hermes Terre d`Hermes Parfum M. Micallef Arabian Diamond I Profumi di Firenze Verde Bosco Rituals No. 06 Green Bergamot & Vetiver