Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Adidas Floral Dream Adidas για γυναίκες

Adidas Floral Dream Adidas για γυναίκες

Adidas Floral Dream από Adidas είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Adidas Floral Dream κυκλοφόρησε το έτος 2004. Adidas Floral Dream έχει δημιουργηθεί από Nathalie Lorson και Jean-Pierre Bethouart. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο και κρίνος; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα και Βανιλια.

Περγαμόντο

τριαντάφυλλο κρίνος

σπόρος Τόνκα Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Adidas Floral Dream by Adidas.

Adidas Floral Dream Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Adidas Adidas Floral Dream fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Adidas Adidas Floral Dream, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Adidas Floral Dream by Adidas. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Adidas Floral Dream by Adidas αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche Annick Goutal Songes Comptoir Sud Pacifique Coeur de Vahine Anastacia Resurrection Chantecaille Tiare Puredistance I Fragonard Miranda Mila Schön `70 Jean-Claude Jitrois Jitrois Givenchy Play For Her Intense Swiss Arabian Nawaal Bourjois Clin d'Oeil Passionate