Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Adidas Sensual Instinct Adidas για γυναίκες

Adidas Sensual Instinct Adidas για γυναίκες

caramel

Adidas Sensual Instinct από Adidas είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Adidas Sensual Instinct κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Benoist Lapouza. Οι νότες κορυφής είναι μανόλια και Φραγκοστάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, ίριδα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι ροδάκινο και Καραμέλα.

μανόλια Φραγκοστάφυλλο

παιώνια ίριδα τριαντάφυλλο

ροδάκινο Καραμέλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Adidas Sensual Instinct by Adidas.

Adidas Sensual Instinct Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Adidas Adidas Sensual Instinct fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Adidas Adidas Sensual Instinct, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Adidas Sensual Instinct by Adidas. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Adidas Sensual Instinct by Adidas αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hanae Mori Magical Moon Valentino Valentino Gold Yves Saint Laurent Opium Fleur de Shanghai Keiko Mecheri Mihime Shaik Opulent Shaik Classic No 33 Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2004 Avon True Glow Nightfall Jean-Louis Scherrer Nuits Indiennes Kat Von D Saint Anya`s Garden Fairchild Rasasi Attar Mubakhar Tonatto Profumi M'oma