Σχεδιαστές » A » Αρωματικο « Ομάδες

Adidas Team Force Adidas για άνδρες

Adidas Team Force Adidas για άνδρες

ταμπάκο

Adidas Team Force από Adidas είναι ένα Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Adidas Team Force κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Quest International. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, πορτοκάλι , ανανάς, Μανταριν ορανζ και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι άρκευθος και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος, Κέδρος και ταμπάκο.

Αλδεϋδες πορτοκάλι ανανάς Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ

άρκευθος γιασεμί

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος Κέδρος ταμπάκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Adidas Team Force by Adidas.

Adidas Team Force Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Adidas Adidas Team Force fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Adidas Adidas Team Force, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Adidas Team Force by Adidas. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Adidas Team Force by Adidas αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Oriflame Free Attitude Yardley Lavander Spa Kenzo Kenzo Homme Fresh Mary Kay MK High Intensity Van Heusen Van Heusen Aubusson Aubusson Man in Blue Odori Tabacco Sarah Horowitz Parfums Perfect Hope DSH Perfumes Blue-Green : Arnica (Natural) Demeter Fragrance Always Focused Azzaro Azzaro Aqua Verde Florascent Aqua Aromatica Lavande