Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Adidas Urban Spice Adidas για άνδρες

Adidas Urban Spice Adidas για άνδρες

Adidas Urban Spice από Adidas είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Adidas Urban Spice κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Sabine De Tscharner. Το άρωμα περιέχει Αρτεμισία, κόλιανδρος, Κυπαρίσσι, πατσουλί, μέντα, Βέτιβερ, Περγαμόντο, Σημύδα, Κάρδαμο και λεμόνι.

Αρτεμισία κόλιανδρος Κυπαρίσσι πατσουλί μέντα Βέτιβερ Περγαμόντο Σημύδα Κάρδαμο λεμόνι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Adidas Urban Spice by Adidas.

Adidas Urban Spice Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Adidas Adidas Urban Spice fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Adidas Adidas Urban Spice, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Adidas Urban Spice by Adidas. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Adidas Urban Spice by Adidas αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Man Campos de Ibiza Cedro Jean Patou Voyageur Benetton Benetton Sport Man Giorgio Armani Armani Prive Vetiver Babylone Gas Gas for Your Soul Giorgio Armani Onde Vertige Compagnia Delle Indie Sandalo Annick Goutal Ninfeo Mio Tous Tous Man Sport Chanel Bleu de Chanel Mansfield Piazzetta di Portofino Acqua Da Toaletta