Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Adidas Woman Citrus Energy Adidas για γυναίκες

Adidas Woman Citrus Energy Adidas για γυναίκες

Το είχα : 1

Adidas Woman Citrus Energy από Adidas είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Adidas Woman Citrus Energy κυκλοφόρησε το έτος 2000. Οι νότες κορυφής είναι πιπέρι, νερόλι και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, Λεβάντα, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Μόσχος και Κέδρος.

πιπέρι νερόλι λεμόνι

Γαρύφαλλο Λεβάντα γιασεμί κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Adidas Woman Citrus Energy by Adidas.

Adidas Woman Citrus Energy Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Adidas Adidas Woman Citrus Energy fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Adidas Adidas Woman Citrus Energy, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Adidas Woman Citrus Energy by Adidas. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Adidas Woman Citrus Energy by Adidas αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Marc Jacobs Blush Intense Givenchy Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition Mandarina Duck Mandarina Duck Rouge Intense Bath and Body Works White Cherry Blossom L`Erbolario Fioriscuri Charles of the Ritz Enjoli Givenchy Absolutely Irresistible Paul & Joe Blanc Rothenstein Cri de Fleur Fragonard Reve Indien Pascal Morabito Mon Classique