Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Floral Dream Adidas για γυναίκες

Floral Dream Adidas για γυναίκες

Floral Dream από Adidas είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Floral Dream κυκλοφόρησε το έτος 2008. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι κρίνος και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα και Βανίλια.

Περγαμόντο

κρίνος τριαντάφυλλο

σπόρος Τόνκα Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Floral Dream by Adidas.

Floral Dream Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Adidas Floral Dream fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Adidas Floral Dream, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Floral Dream by Adidas. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Floral Dream by Adidas αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Code Elixir L`Erbolario Magnolia Yves Rocher Pur Desir de Gardenia Sweet Years Sweet Years Women La Collina Toscana La Collina Toscana Iris of the Signory Zara Rosa Bulgara Jean Paul Gaultier Classique Summer 2010 DSH Perfumes The Afternoon Roberto Verino Gold Bouquet Prince Matchabelli Luna Mystique Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition Royal Apothic Versailles Afternoon