Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Υδατινο « Ομάδες

Agua de Sandalo Adolfo Dominguez για άνδρες

Agua de Sandalo Adolfo Dominguez για άνδρες

aquatic

Agua de Sandalo από Adolfo Dominguez είναι ένα Ξυλωδη Υδατινο άρωμα για άνδρες. Agua de Sandalo κυκλοφόρησε το έτος 2004. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ, Υδάτινες νότες και φύλλο βιολέτας; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο και τζίντζερ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ Υδάτινες νότες φύλλο βιολέτας

μοσχοκάρυδο τζίντζερ

σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Agua de Sandalo by Adolfo Dominguez.

Agua de Sandalo Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Adolfo Dominguez Agua de Sandalo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Adolfo Dominguez Agua de Sandalo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Agua de Sandalo by Adolfo Dominguez. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Agua de Sandalo by Adolfo Dominguez αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Υδατινο
Aramis Aramis Always for Him Escada Sunset Heat for Men Nautica Nautica Voyage Yves Saint Laurent Kouros Tatoo Donna Karan DKNY Red Delicious Men Jovoy Paris Marine Liz Claiborne Curve Crush for Men Issey Miyake L’Eau d’Issey pour Homme Edition Bois Givenchy Play Summer Vibrations Diesel Fuel for Life Summer CB I Hate Perfume M2 Black March Rasasi Fighting Temptation