Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Alegria Hombre Adolfo Dominguez για άνδρες

Alegria Hombre Adolfo Dominguez για άνδρες

Alegria Hombre από Adolfo Dominguez είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Alegria Hombre κυκλοφόρησε το έτος 2000. Οι νότες κορυφής είναι γάλβανο, γρασίδι, φρούτο Γιούζου, Μανταριν ορανζ και Αμάλφι λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Καλόνη, τζίντζερ και άνθη λάιμ (φιλύρας); οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κεχριμπάρι.

γάλβανο γρασίδι φρούτο Γιούζου Μανταριν ορανζ Αμάλφι λεμόνι

Καλόνη τζίντζερ άνθη λάιμ (φιλύρας)

Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Alegria Hombre by Adolfo Dominguez.

Alegria Hombre Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Adolfo Dominguez Alegria Hombre fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Adolfo Dominguez Alegria Hombre, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Alegria Hombre by Adolfo Dominguez. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Alegria Hombre by Adolfo Dominguez αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Christian Dior Eau Sauvage Azzaro Chrome Marc Jacobs Splash - The Grapefruit 2008 Barbie Barbie Sirena Leonard Eau Fraiche de Leonard Miller Harris Le Petit Grain Oriflame In Tune Burberry Burberry Summer Men 2009 Molinard Les Fruits: Orange Cannelle Guerlain Eau de Guerlain DSH Perfumes Menthe Moderne Caswell Massey Verbena