Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Amber Musk Aerin Lauder για γυναίκες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

καρύδα
Amber Musk Aerin Lauder για γυναίκες Εικόνες

Amber Musk από Aerin Lauder είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Amber Musk κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Firmenich. Το άρωμα περιέχει Αμπροξάν, Καρύδα, τριαντάφυλλο, Βενζόη και Μόσχος.

Αμπροξάν Καρύδα τριαντάφυλλο Βενζόη Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Amber Musk by Aerin Lauder.

Amber Musk Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Aerin Lauder Amber Musk fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Aerin Lauder Amber Musk, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Amber Musk by Aerin Lauder. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Amber Musk by Aerin Lauder αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Organza Indian Jasmin Al-Rehab Tahani Guy Laroche J'ai Osé Kanabeach Kanabeach Femme Masaki Matsushima mat; le rouge Ulric de Varens Varens essentiel Musc Provocant Anya`s Garden Fairchild Nicolas Danila Amazonian Gardens Gabriela Sabatini Summer Moschino Toujours Glamour Xerjoff Oesel Revlon Bling Bling