Σχεδιαστές » A » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Gardenia Rattan Aerin Lauder για γυναίκες

θαλασσινό
τουμπερόζα
Gardenia Rattan Aerin Lauder για γυναίκες Εικόνες

Gardenia Rattan από Aerin Lauder είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Gardenia Rattan κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Firmenich. Η νότα κορυφής είναι θαλασσινό νερό; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, τουμπερόζα και ανθός τιαρέ Αιτής; η νότα της βάσης είναι Κεχριμπάρι.

θαλασσινό νερό

γαρδένια τουμπερόζα  ανθός τιαρέ Αιτής

Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gardenia Rattan by Aerin Lauder.

Gardenia Rattan Σχόλια Αρωμάτων

babaefro
babaefro

Το Gardenia Rattan είναι το πιο καθαρό άρωμα γαρδένιας που έχω μυρίσει σε άρωμα. Κλείνεις τα μάτια και πραγματικά νιώθεις σα να μυρίζεις ένα φρεσκοκομμένο άνθος γαρδένιας! Παρόλα αυτά, προσωπικά δεν θα το επέλεγα καθώς δεν βρίσκω καθόλου ελκυστικό το να μυρίζει κάποιος "ξεκάθαρα" λουλούδια και τίποτα άλλο.

Βαθμολογία: 6,5/10

Apr
2016

Gardenia Rattan by Aerin Lauder 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Aerin Lauder Gardenia Rattan fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Aerin Lauder Gardenia Rattan, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gardenia Rattan by Aerin Lauder. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gardenia Rattan by Aerin Lauder αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Hermes Un Jardin En Mediterranee Reminiscence Eau de Rem Yves Rocher Ming Shu Bath and Body Works Freshwater Cucumber Montana Montana en Turquoise Issey Miyake L`Eau d`Issey Reflection In A Drop Lilly Pulitzer Beachy Ayala Moriel l'Écume des Jours Dana Shades Bath and Body Works P.S. I Love You Spring Fling Kristen Michele Notes Fraiches Coleen Rooney Coleen X