Σχεδιαστές » A » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Cacao Aftelier για γυναίκες και άνδρες

Cacao Aftelier για γυναίκες και άνδρες

κακάο
Cacao Aftelier για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Cacao από Aftelier είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mandy Aftel. Οι νότες κορυφής είναι Σανγκουίνι και ροζ γκειπ φρουτ; η μεσαία νότα είναι γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Σοκολάτα και Βανίλια.

Σανγκουίνι ροζ γκειπ φρουτ

γιασεμί

Σοκολάτα Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cacao by Aftelier.

Cacao Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Aftelier Cacao fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Aftelier Cacao, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cacao by Aftelier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cacao by Aftelier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Trussardi Python Tom Ford Tobacco Vanille Byredo Chembur L`Artisan Parfumeur Safran Troublant Giorgio Armani Onde Mystere Yves Saint Laurent Opium Elixir Voluptueux Avon Christian Lacroix Absynthe for Him Tesori d`Oriente Aegyptus Tesori d`Oriente Te Verde DSH Perfumes Kohl Gris LR Jungle Man ID Parfums Kachgar