Σχεδιαστές » A » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Cognac Aftelier για γυναίκες και άνδρες

Cognac Aftelier για γυναίκες και άνδρες

Cognac από Aftelier είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mandy Aftel. Το άρωμα περιέχει βατόμουρο, Κονιάκ, τζίντζερ, ελιά και Νεράντζι.

βατόμουρο Κονιάκ τζίντζερ ελιά Νεράντζι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cognac by Aftelier.

Cognac Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Aftelier Cognac fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Aftelier Cognac, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cognac by Aftelier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cognac by Aftelier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures Exotic Comptoir Sud Pacifique Aloha Tiare Eau de Toilette Morgan Love de Toi Betty Barclay Betty Barclay Women No 3 Oilily Blue Sparkle Perfumer`s Workshop Samba Kiss Hugo Boss Hugo XX Summer Edition Charriol Charriol Eau de Toilette So...? So…? Kiss me Stila Mandarin Mist Oscar de la Renta Oscar Tropical Avon Secret Fantasy