Σχεδιαστές » A » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Cognac Aftelier για γυναίκες και άνδρες

Cognac Aftelier για γυναίκες και άνδρες

Cognac από Aftelier είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mandy Aftel. Το άρωμα περιέχει βατόμουρο, Κονιάκ, τζίντζερ, ελιά και Νεράντζι.

βατόμουρο Κονιάκ τζίντζερ ελιά Νεράντζι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cognac by Aftelier.

Cognac Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Aftelier Cognac fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Aftelier Cognac, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cognac by Aftelier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cognac by Aftelier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior J`adore Escada Escada Blue Romance Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Tiffany Trueste Avon Urban Flowers Roma Pupa Yes Silver S. Cute Sweet Amour Green Apple Amway Wistful La Prairie Life Threads Sapphire Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Strawberries & Champagne Lacoste Joy of Pink