Σχεδιαστές » A » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Haute Claire Aftelier για γυναίκες

Haute Claire Aftelier για γυναίκες

Haute Claire από Aftelier είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Haute Claire κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mandy Aftel. Οι νότες κορυφής είναι γάλβανο, λάιμ και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, αγιόκλημα και φασκόμηλο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ και Βανιλια.

γάλβανο λάιμ πορτοκάλι

Υλάνγκ Υλάνγκ αγιόκλημα φασκόμηλο

Βέτιβερ Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Haute Claire by Aftelier.

Haute Claire Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Aftelier Haute Claire fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Aftelier Haute Claire, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Haute Claire by Aftelier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Haute Claire by Aftelier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
L`Artisan Parfumeur Mimosa Pour Moi Givenchy Fleur d'Interdit Lubin L`Eau Neuve Salvador Dali Eau de Dali Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1  Leaves: Mint Tocca Florence Czech & Speake Mimosa O Boticario Arbo Female Marbert Energy D.S. & Durga Siberian Snow Coty Chanson d'Emotions Pure Innocence Schiaparelli Dance Arrogance