Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο « Ομάδες

Oud Luban Extrait Aftelier για γυναίκες και άνδρες

ουντ
καπνιστό
Oud Luban Extrait Aftelier για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Oud Luban Extrait από Aftelier είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Oud Luban Extrait κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mandy Aftel. Οι νότες κορυφής είναι Ρητίνη ελεμι, πορτοκάλι , Σανγκουίνι και Ολίβανο; οι νότες της βάσης είναι Ουντ, οποπονάξ, Βενζόη , πατσουλί και ρετσίνη.

Ρητίνη ελεμι πορτοκάλι Σανγκουίνι Ολίβανο

Ουντ οποπονάξ Βενζόη πατσουλί ρετσίνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oud Luban Extrait by Aftelier.

Oud Luban Extrait Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Aftelier Oud Luban Extrait fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Aftelier Oud Luban Extrait, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oud Luban Extrait by Aftelier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oud Luban Extrait by Aftelier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Avon Little Black Dress Avon Olivier Strelli Prada No8 Opopanax Mary Kay Affection Nasomatto Silver Musk Histoires de Parfums 1826 Demeter Fragrance HOTKISS Double Trouble Renee Musk biehl parfumkunstwerke eo01 Lostmarch Lann-Ael Donna Karan Essence Labdanum Des Filles a la Vanille Patchouli Princesse Hippie