Σχεδιαστές » A » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Parfum de Maroc Aftelier για γυναίκες και άνδρες

Parfum de Maroc Aftelier για γυναίκες και άνδρες

Parfum de Maroc από Aftelier είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mandy Aftel. Οι νότες κορυφής είναι σαφράν και γκαλαντίνα; οι μεσαίες νότες είναι κόκκινο τριαντάφυλλο Τουρκίας και μοσχοκάρυδο; οι νότες της βάσης είναι Κάρδαμο και Μύρο.

σαφράν γκαλαντίνα

κόκκινο τριαντάφυλλο Τουρκίας μοσχοκάρυδο

Κάρδαμο Μύρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Parfum de Maroc by Aftelier.

Parfum de Maroc Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Aftelier Parfum de Maroc fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Aftelier Parfum de Maroc, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Parfum de Maroc by Aftelier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Parfum de Maroc by Aftelier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Ambre Soie Krizia Time Woman Elizabeth Arden Spiced Green Tea Aramis Aramis Classic Reserve Bois 1920 Sushi Imperiale Carolina Herrera CH Men Roxana Illuminated Perfume Botanical Perfume devoted to Peace, 1st edition Demeter Fragrance Cinnamon Bark Jovan Satisfaction for Men LR LR Classics Hawaii Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah Swiss Arabian Fadeitak