Σχεδιαστές » A » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Corason Agatha Ruiz de la Prada για γυναίκες

Corason Agatha Ruiz de la Prada για γυναίκες

Corason Agatha Ruiz de la Prada για γυναίκες Εικόνες Corason Agatha Ruiz de la Prada για γυναίκες Εικόνες Corason Agatha Ruiz de la Prada για γυναίκες Εικόνες

Corason από Agatha Ruiz de la Prada είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Corason κυκλοφόρησε το έτος 2005. Οι νότες κορυφής είναι παιώνια και φύλλα φραγκοσταφυλλιάς; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, πασχαλιά και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, ροδάκινο και λευκός μόσχος.

παιώνια φύλλα φραγκοσταφυλλιάς

μανόλια πασχαλιά τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο ροδάκινο λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Corason by Agatha Ruiz de la Prada.

Corason Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Agatha Ruiz de la Prada Corason fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Agatha Ruiz de la Prada Corason, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Corason by Agatha Ruiz de la Prada. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Corason by Agatha Ruiz de la Prada αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Bvlgari Omnia Crystalline Courreges Courreges in Blue Iceberg Twice Reminiscence Eau de Rem Scents of Time Nenufar Lilly Pulitzer Beachy Emilio Pucci Acqua 330 Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009 Ayala Moriel l'Écume des Jours Giorgio Armani Acqua di Gioia Bath and Body Works Rainkissed Leaves Galimard Si Tu Savais...