Σχεδιαστές » A » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

El Beso Agatha Ruiz de la Prada για γυναίκες

El Beso Agatha Ruiz de la Prada για γυναίκες

caramel

El Beso από Agatha Ruiz de la Prada είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. El Beso κυκλοφόρησε το έτος 2007. Το άρωμα περιέχει Βανίλια, Εσπεριδοειδή, Καραμέλα, Λουλούδια και πολύτιμα ξύλα.

Βανίλια Εσπεριδοειδή Καραμέλα Λουλούδια πολύτιμα ξύλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about El Beso by Agatha Ruiz de la Prada.

El Beso Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Agatha Ruiz de la Prada El Beso fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Agatha Ruiz de la Prada El Beso, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει El Beso by Agatha Ruiz de la Prada. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για El Beso by Agatha Ruiz de la Prada αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Agent Provocateur Agent Provocateur Eau Emotionnelle Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure Dolce&Gabbana D&G Feminine Al-Rehab Maysoon Givenchy Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy Clean Clean Warm Cotton Yves Rocher Comme une Evidence Eau de Parfum Guepard Espiegle Paul Smith Rose Summer Edition Alyssa Ashley Musk Oriflame Giordani White Gold Dana Tabu Forbidden