Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Flor Agatha Ruiz de la Prada για γυναίκες

Flor Agatha Ruiz de la Prada για γυναίκες

Flor Agatha Ruiz de la Prada για γυναίκες Εικόνες Flor Agatha Ruiz de la Prada για γυναίκες Εικόνες Flor Agatha Ruiz de la Prada για γυναίκες Εικόνες Flor Agatha Ruiz de la Prada για γυναίκες Εικόνες

Flor από Agatha Ruiz de la Prada είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Flor κυκλοφόρησε το έτος 2000. Η νότα κορυφής είναι Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και Κεχριμπάρι.

Μανταριν ορανζ

τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας

Μόσχος σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Flor by Agatha Ruiz de la Prada.

Flor Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Agatha Ruiz de la Prada Flor fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Agatha Ruiz de la Prada Flor, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Flor by Agatha Ruiz de la Prada. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Flor by Agatha Ruiz de la Prada αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Mille and Une Roses (La Collection Fragrances) Roberto Verino Eau de Verino Yves Rocher Rose Absolue Mandarina Duck Mandarina Duck Rouge Intense Barbie Barbie Super Model Esteban Angelic Flower Salvador Dali Little Kiss Cherry Avon Candid Caswell Massey Lilac Susanne Lang Sula Stiletto Musk Orlane Autour de la Rose Velvet & Sweet Pea’s Purrfumery Bed of Roses