Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Imagina Agatha Ruiz de la Prada για γυναίκες

Imagina Agatha Ruiz de la Prada για γυναίκες

aquatic
Imagina Agatha Ruiz de la Prada για γυναίκες Εικόνες

Imagina από Agatha Ruiz de la Prada είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Imagina κυκλοφόρησε το έτος 2005. Το άρωμα περιέχει Κυκλάμινο, μανόλια, Περγαμόντο Σικελίας, γιασεμί, Λωτός και τριαντάφυλλο.

Κυκλάμινο μανόλια Περγαμόντο Σικελίας γιασεμί Λωτός τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Imagina by Agatha Ruiz de la Prada.

Imagina Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Agatha Ruiz de la Prada Imagina fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Agatha Ruiz de la Prada Imagina, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Imagina by Agatha Ruiz de la Prada. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Imagina by Agatha Ruiz de la Prada αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Taylor Gardenia Liz Claiborne Curve Soul Vintage Jo Malone Orange Blossom Tous Tous Miller Harris Coeur de Fleur Calypso Christiane Celle Calypso Violette Oscar de la Renta Oscar Sheer Freesia Ayala Moriel Yasmin Serge Lutens Bas de Soie Mazzolari Zagara Chantecaille Petalia Peter Andre Mysterious Girl