Σχεδιαστές » A » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Hearts & Flowers Agatha για γυναίκες

Hearts & Flowers Agatha για γυναίκες

Hearts & Flowers από Agatha είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Αγγούρι, Υδάτινες νότες και πράσινο γρασίδι; οι μεσαίες νότες είναι πασχαλιά, παιώνια, Βιολέτα και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι λευκά ξύλα και Μόσχος.

Αγγούρι Υδάτινες νότες πράσινο γρασίδι

πασχαλιά παιώνια Βιολέτα κρίνο της κοιλάδας

λευκά ξύλα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hearts & Flowers by Agatha.

Hearts & Flowers Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Agatha Hearts & Flowers fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Agatha Hearts & Flowers, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hearts & Flowers by Agatha. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hearts & Flowers by Agatha αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Cacharel Eau de Eden Calvin Klein Escape Reminiscence Eau de Rem Michael Kors Island Bond No 9 Hamptons Tous H2O Mistral South Seas Ebba Los Angeles Miss Marisa Ebba Los Angeles Miss Marisa Nuit Romane Jet 365 Island Holiday Bjorn Borg Love All Foxy Red Oriflame Eclipse