Σχεδιαστές » A » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Agent Provocateur Agent Provocateur για γυναίκες

Agent Provocateur Agent Provocateur για γυναίκες

Το έχω: 12 Το είχα : 3 Το θέλω: 6

Agent Provocateur Agent Provocateur για γυναίκες Εικόνες Agent Provocateur Agent Provocateur για γυναίκες Εικόνες Agent Provocateur Agent Provocateur για γυναίκες Εικόνες Agent Provocateur Agent Provocateur για γυναίκες Εικόνες Agent Provocateur Agent Provocateur για γυναίκες Εικόνες Agent Provocateur Agent Provocateur για γυναίκες Εικόνες Agent Provocateur Agent Provocateur για γυναίκες Εικόνες

Agent Provocateur από Agent Provocateur είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Agent Provocateur κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christian Provenzano. Οι νότες κορυφής είναι μανόλια και σαφράν Ινδίας; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, Βέτιβερ, τριαντάφυλλο Μαρόκου και Αιγυπτιακό γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος και Κέδρος.

μανόλια σαφράν Ινδίας

γαρδένια Βέτιβερ τριαντάφυλλο Μαρόκου Αιγυπτιακό γιασεμί

Κεχριμπάρι Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Agent Provocateur by Agent Provocateur.

Agent Provocateur Σχόλια Αρωμάτων

mary ko
mary ko

Play-doh τριαντάφυλλο!Το αγαπώ και θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει αυτό το εφέ και στα υπόλοιπα αρώματα της φίρμας.Παιδί των panthere cartier και narciso poudree....

zoikgreece
zoikgreece

Tολμηρό, αισθησιακό, ιδιόρρυθμο, μοναδικό. Ρόδα και σαφράν με θεϊκή έμπνευση πλεγμένα σ' ένα πρωτόγνωρο συνδυασμό, σαγήνης και αποπλάνησης.Τόσο παλιό και τόσο νέο. Τόσο ώριμο και τόσο φρέσκο. Τόσο άγριο να το τιθασεύσεις, τόσο υπέροχα μεθυστικό να το ερωτευτείς. Φόρεσέ το και νιώσε ταυτόχρονα κυρίαρχη και υποτελής, αδάμαστη κι υποταγμένη και κυρίως ο γεμάτος αυτοπεποίθηση εαυτός σου. Περπάτησε μαζί του και σκόρπισε υγρά ρόδα στο πέρασμά σου. Άδραξε τους χυμούς τους και γίνε κι εσύ βασίλισσα. Η βασίλισσα του εαυτού σου.

FAY
FAY

Μπορείς να το χαρακτηρίσεις classy,sexy & retro ταυτόχρονα;

Μ Π Ο Ρ Ε Ι Σ.

Τριαντάφυλλο,μόσχος και σαφραν σε άριστο μπλεντ με φοβερή διάρκεια.

Το φορούσα αρκετό καιρό,είχε "αγαπηθεί" τόσο από εμένα όσο και από τους γύρω μου,έκανα ένα διάλειμμα και τώρα ξανά μαζί.

Η δε κρέμα σώματος-sauce-είναι αρκετή να αρωματίσει το χώρο,με φίνο ιριδισμό στο δέρμα.

Ιδιαίτερο άρωμα-εξαιτίας του σαφραν για εμένα-που μόνο αν το δοκιμάσεις θα καταλάβεις αν σου κάτσει καλά.Έχω την εντύπωση πως είναι από τα love or hate αρώματα.

Melina
Melina

Τολμηρο Ανατολιτικο και Σεξυ
Ακριβως ότι έπρεπε για αρωμα που να λανσαρει η μαρκα για να συνοδευσει την σειρα εσωρουχων .
Πολυ προκλητικη μυρωδια.

Jun
2013
stratoula
stratoula

Διαφορετικό άρωμα...Δεν μοιάζει με κανένα...Το φοράω όλες τις ώρες. Μου είναι πολύ ιδιαίτερο...

Jun
2013
*sophi*
*sophi*

Ενα ζεστό και αισθησιακό άρωμα.
Καινοτομικό , κάτι που δεν έχω συναντήσει σε άλλα αρώματα.
Φλοράλ πικάντικο με ρόδο και σαφραν να κυριαρχούν !
Πολύ τολμηρο με αναπάντεχα πολύ καλή διάρκεια και διακύμανση.
Κατάλληλο για ειδικές περιστάσεις και βραδινές εξόδους.
Είναι το πρώτο της σειράς που ξεκίνησε ο οίκος Lingerie fashion Agent Provocateur (ομώνυμος)
Το πορσελάνινο ροζ μπουκάλι σε σχήμα αυγού είναι φανταστικό!
Μου αρέσει πάρα πολύ!!!

28.24 USD
Agent Provocateur Agent Provocateur Eau De Parfum for women 3.4 oz
Agent Provocateur Agent Provocateur Eau De Parfum for women 3.4 oz
32.39 USD
Agent Provocateur Perfume by Agent Provocateur, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
Eau De Parfum 6.7oz
33.75 USD
Agent Provocateur Perfume by Agent Provocateur, 6.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
Eau De Parfum 3.4oz
34.19 USD
Agent Provocateur Perfume by Agent Provocateur, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Eau De Parfum 3.3oz
Agent Provocateur by Agent Provocateur Eau de Parfum Spray 6.7 oz for Women
Agent Provocateur by Agent Provocateur Eau de Parfum Spray 6.7 oz for Women
Gift Set 1.7oz
62.50 USD
Agent Provocateur Agent Provocateur Coffret Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz Sauce Body Glamour 150ml 5.07oz 2pcs
Gift Set 1.7oz
73.50 USD
Agent Provocateur Agent Provocateur Coffret Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz Body Cream 150ml 4.76oz 2pcs
85.50 USD
Agent Provocateur Eau De Parfum Spray with Diamond Dust 50ml 1.7oz
Agent Provocateur Eau De Parfum Spray with Diamond Dust 50ml 1.7oz

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Agent Provocateur Agent Provocateur fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Agent Provocateur Agent Provocateur, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Agent Provocateur by Agent Provocateur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Agent Provocateur by Agent Provocateur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Donna Karan Cashmere Mist Chloe Love Chanel Allure Yves Saint Laurent Cinema Chloe Chloe Eau de Parfum Narciso Rodriguez Narciso Joop! Joop! Homme Zadig & Voltaire This is Him Trussardi Python Balenciaga Cristobal Hugo Boss Boss Bottled Dolce&Gabbana Sicily Kenzo Kenzo Carolina Herrera 212 VIP Christian Dior Pure Poison Elixir Christian Dior Dolce Vita Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Paco Rabanne Olympea Giorgio Armani Emporio Armani Lei Gucci Gucci Rush