Σχεδιαστές » A » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Diamond Dust Edition Agent Provocateur για γυναίκες

Diamond Dust Edition Agent Provocateur για γυναίκες
Sponsored

Diamond Dust Edition Agent Provocateur για γυναίκες Εικόνες Diamond Dust Edition Agent Provocateur για γυναίκες Εικόνες Diamond Dust Edition Agent Provocateur για γυναίκες Εικόνες

Diamond Dust Edition από Agent Provocateur είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Diamond Dust Edition κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christian Provenzano. Οι νότες κορυφής είναι μανόλια και σαφράν Ινδίας; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, Βέτιβερ, τριαντάφυλλο Μαρόκου και Αιγυπτιακό γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος και Κέδρος.

μανόλια σαφράν Ινδίας

γαρδένια Βέτιβερ τριαντάφυλλο Μαρόκου Αιγυπτιακό γιασεμί

Κεχριμπάρι Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Diamond Dust Edition by Agent Provocateur.

Diamond Dust Edition Σχόλια Αρωμάτων

ροδοπεταλα
ροδοπεταλα

Πολύ ενδιαφέρουσα η σύνθεση, κυρίως πουδρέ με νότες λουλουδιών γοητευτικές και συνυφασμένες με τον μόσχο. Κρίμα γιατί είναι
limited edition.

Mar
2016
Melina
Melina

Eixα την ευκαιρiα να το μυρiσω και εiναι εκπληκτικό άρωμα.
Στην αρχή είναι πολύ απαλό σαν μυρωδιά από σαπούνι camay και λιγάκι πικάντικη αλλα μετά γiνεται αρκετά ξυλώδης η σύνθεση.
Thnx sophi!

Aug
2014
*sophi*
*sophi*

Πολυτελής η έκδοση με λαμπυρίζουσα διαμαντόσκονη στη σύνθεση της όντας λίγο διαφοροποιημένη από την αρχική.Πολύ ιδιαίτερη, απαλή και περισσότερο αισθησιακή από την πρωτότυπη !
Είμαι ενθουσιασμένη!

Aug
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Agent Provocateur Diamond Dust Edition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Agent Provocateur Diamond Dust Edition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Diamond Dust Edition by Agent Provocateur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Diamond Dust Edition by Agent Provocateur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Salvador Dali Purplelight The Body Shop White Musk Oscar de la Renta Oscar Gold Shaik Chic Shaik No 30 Masaki Matsushima M Neotantric Manic Love for Her Christopher Joseph Christopher Joseph Nobile 1942 Ponte Vecchio W Givenchy Givenchy Naturally Chic Kate Walsh Boyfriend Donna Karan DKNY Golden Delicious