Σχεδιαστές » A » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Dark Saphir Agonist για γυναίκες και άνδρες

Dark Saphir Agonist για γυναίκες και άνδρες

Dark Saphir Agonist για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Dark Saphir Agonist για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Dark Saphir Agonist για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Dark Saphir Agonist για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Dark Saphir από Agonist είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Dark Saphir κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι φύλλο βιολέτας, πιπέρι μαύρο, κύμινο, κόλιανδρος, τζίντζερ, Περγαμόντο, Αρωματικά καρυκεύματα, ροδάκινο και βατόμουρο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, ίριδα, γιασεμί, Γεράνι, Καρότο, Γαρύφαλλο, ορχιδέα, ηλιοτρόπιο και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι Ουντ, πατσουλί, ξύλο γκουαϊακ, λάβδανο, Βανίλια, Ολίβανο και σπόρος Τόνκα.

φύλλο βιολέτας πιπέρι μαύρο κύμινο κόλιανδρος τζίντζερ Περγαμόντο Αρωματικά καρυκεύματα ροδάκινο βατόμουρο

τριαντάφυλλο ίριδα γιασεμί Γεράνι Καρότο Γαρύφαλλο ορχιδέα ηλιοτρόπιο Κανέλα

Ουντ πατσουλί ξύλο γκουαϊακ λάβδανο Βανίλια Ολίβανο σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dark Saphir by Agonist.

Dark Saphir Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Agonist Dark Saphir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Agonist Dark Saphir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dark Saphir by Agonist. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dark Saphir by Agonist αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme II Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Rosso & Spezie Yves Saint Laurent Opium Secret de Parfum Elizabeth Arden Spiced Green Tea Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre S.T. Dupont Signature for Men Baldessarini Strictly Private Penhaligon`s Elixir Ted Baker X2O Extraordinary for Men Il Profvmo Osmo Scents Patchouli Noir Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 6: Epices Segreti di Lucca Boheme