Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Beverly Hills Polo Club Sexy For Her Air-Val International για γυναίκες

Beverly Hills Polo Club Sexy For Her Air-Val International για γυναίκες

κανέλα

Beverly Hills Polo Club Sexy For Her από Air-Val International είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Beverly Hills Polo Club Sexy For Her κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Το άρωμα περιέχει τριαντάφυλλο Δαμασκού, Κανέλα, πατσουλί και σπόρος Τόνκα.

τριαντάφυλλο Δαμασκού Κανέλα πατσουλί σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Beverly Hills Polo Club Sexy For Her by Air-Val International.

Beverly Hills Polo Club Sexy For Her Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Air-Val International Beverly Hills Polo Club Sexy For Her fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Air-Val International Beverly Hills Polo Club Sexy For Her, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Beverly Hills Polo Club Sexy For Her by Air-Val International. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Beverly Hills Polo Club Sexy For Her by Air-Val International αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gucci Gucci Guilty Atelier Flou Shamsin Krizia Spazio Krizia Donna Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli Tiens Rare Calvin Klein Truth Lush Penhaligon`s Amaranthine Oriflame Grace Aubusson Aubusson Couleurs Fendi Fendi 2004 Avon Far Away Alviero Martini Geo Donna