Σχεδιαστές » A » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Candy Crush Sweet! Air-Val International για γυναίκες

Candy Crush Sweet! Air-Val International για γυναίκες

Candy Crush Sweet! Air-Val International για γυναίκες Εικόνες Candy Crush Sweet! Air-Val International για γυναίκες Εικόνες

Candy Crush Sweet! από Air-Val International είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Candy Crush Sweet! κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Μήλο και άνθη πορτοκαλιάς; η μεσαία νότα είναι τριαντάφυλλο; η νότα της βάσης είναι Βανίλια.

Μήλο άνθη πορτοκαλιάς

τριαντάφυλλο

Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Candy Crush Sweet! by Air-Val International.

Candy Crush Sweet! Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Air-Val International Candy Crush Sweet! fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Air-Val International Candy Crush Sweet!, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Candy Crush Sweet! by Air-Val International. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Candy Crush Sweet! by Air-Val International αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Escada Pacific Paradise Princesse Marina De Bourbon Rouge Royal Guess Guess Gold Victoria`s Secret Supermodel Ralph Lauren Ralph Cool Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent Romea D`Ameor The Taj Mahal’s Eternal Love Eclectic Collections Arouse Springfield SPF Woman Alta Moda Sweet Heart Faberlic Fruity Story Jeanne Arthes Boum Mango